Egentlig skulle jeg ønske at jeg hadde flere uvenner jeg ga julegaver. Eller ikke hadde pinlighetsgen nok til å la være å gi slektninger skikkelig ufine ting fordi jeg ville dødd når de skulle pakke dem opp på julaften. Og likevel. Her er presangene du skal være glad for at du ikke fikk til jul. Du var i faresonen.
Å farvelegge fitter er en fin hobby for anstendige damer og herremenn der ute.
Forsiden er riktignok litt konservativ, men det ser ut som om folk der ute farvelegger i riktig glade, festlige farver.
Bæsjesåpe:
Ja, jeg er gift med en mann som synes at bæsj er et av de morsomste ordene i det norske språk. Jeg har en del venner som også synes bæsj er toppen av humorskalaen. Det eneste som slår det er bajs. Og hva er bedre å gi bort enn bæsjeformet, roseduftende såpe? Jeg sverger. Etsy har alt.
Jeg er ikke egentlig noen stor tilhenger av å gi folk sexleketøy i gave. Det er ganske stor sjanse for at du ikke vet hva de liker. Samtidig har firmaet Divine Interventions sexleketøyet for enhver annledning. For hva annet mangler du egentlig i livet ditt enn jesusbarnet til å putte i rumpa? Hvis du skulle ha behov for å gjøre unevnelige ting med Jomfru Maria eller Buddah, har de leketøy for det formålet også. Du blir ikke mer utstudert blasfemisk enn dette ^_^ De leker ikke sexleketøysprodusent, heller. Alt utstyret er i ren silikon og av høy kvalitet, så den ultimate prank-presangen er faktisk beregnet på bruk. Som de skriver på firmanettsiden:
When you woke up this morning
you know that something was missing
in your life.
It wasn’t the new car, the new job,
the boyfriend or the girlfriend.
But now you know: it’s the Baby Jesus
Butt Plug.
Slap him on the dashboard.
Use him as the ultimate pacifier
or make Baby Jesus the centerpiece
of your magnificent Dildo Creche.What would Jesus do?
Også er den jo veldig søt?
19 kommentarer til “Gavene jeg ikke ga folk til jul (NSFW)”
Du behøver ikke å være religiøs for å reagere på dette. Selv er jeg agnostiker, HEF-medlem og kritisk til “religion som opium for folket”. Men jeg innser også at troen er viktig for mange mennesker. Hva er morsomt ved å tråkke på den? Mangel på respekt er IKKE humor.
Torgny’s last blog post..varMEnnesker
Dette synes jeg er respektløst å legge ut på bloggen. Dessuten skjender det min tro på det groveste. En del av Gud er hellig. Og han er ren. Men dette er ren dirt. Jeg kjenner bare vemmelse faktisk.
disguisting.
-Anne
hahahaha hadde ikke blitt sur for noen av dem gavene, hadde nok heller ledd meg skakk ihjel:P
Hahaha, jeg har sett dildoer formet som Jesus på korset (hvor han da kommer inn med bena først) og masse annet ganske så blasfemisk, jeg ler mer og mer for hver gang. Dette var intet unntak!
Maria’s last blog post..It’s now or never
ååh, topp om du vil hjelpa meg med å visa fram idèen litt!
idèen er å laga ei bok som eg skal bruka til å delta på ungdommens kulturmønstring, men eg kjem òg til å publisera ein del av postkorta på bloggen min. 🙂
En sånn cunt coloring book, det brude de hatt i barnehagen, med en med peniser også. Så hadde vi normalisert kjønnsorganer en gang for alle. De små barna ville diskutert hvordan de håpet på å se ut når de ble store og så ville det vært slutt på angst for at man kanskje ikke er som “alle andre” der hvor man ikke snakker om.
…jeg ville nok aldri fått jobb i barnehage…
Martine Votvik’s last blog post..Gaza blør, hjertene våre blør, hjernen min blør…
Å, så glad jeg er for bøkene jeg fikk…
Oppsummert svar på hvor jeg fant det:
1. Cunt Coloring Book fant jeg via Toys of Babeland da jeg surfet sexleketøy. De selger den i moroavdelingen sin.
2. Bæsjesåpen fant jeg da jeg lette etter økologisk kosmetikk på Etsy. Den er laget av en flink dame som lager masse fjaseformede såper.
3. Baby Jesus Butt Plug fikk jeg av en god venninne på epost da jeg blogget rumpegnomen. http://hjem.snilldesign.no/virrvarr/2008/04/28/det-beste-sexleket%C3%B8yet/
Virrvarr’s last blog post..Gavene jeg ikke ga folk til jul (NSFW)
Å fysj, den såpen var ekkel. Haha.
Haha, det der var nesten litt morbid… men artig 🙂 hvordan i all verden fant du det?
Confiteor’s last blog post..Hvor er det du kaller hjem?
Dette blir julegaver til neste år=)
haha… dritbra..
Bianca’s last blog post..Verdens beste vokalist er…..
Hahahahaha! Hvor tar du det i fra? Så utrolig bra artikkel:-)
dineVibber’s last blog post..Har livet ditt blitt en dårlig vane?
Vettu hva, bæsjesåpe tror jeg hadde blitt tatt veldig godt imot her i huset. Jeg hadde i hvert fall ledd meg gløgg ihjæl. Bæsjesåpe. Artig ^^,
glasspiken’s last blog post..Anonymitet
Etsy ja. Det var julegaveredningen for meg denne gangen – et nettsted fullt av spennende juggel, (i positiv betydning).
Jeg kjøpte imidlertid heller ikke bæsjsåpe. (Ja jeg skrev denne kommentaren kun for å kunne bruke ordet ‘bæsjsåpe’ i en setning. Jeg tror det blir lenge til neste anledning.)
Hahahaha…..Cunt Coloring Book hadde vært kjemperått å fått i gave da :))
6y’s last blog post..Sønnen min på blogg…
Jesper:
Det handler vel om at noen ting er enklere å kjenne igjen? Det er jo ingen Jahve-dildo-heller. Det er litt vrient å konvertere abstrakte fenomener til bruksgjenstander. Alle Divine Intervension-greiene er basert på julekrybbe, smilebudda-gjenkjennbare saker.
Men hva med Muhammed-buttpluggen?
Blasfemi er mye morsommere hvis alle blir med på leken…
Ha ha 🙂
Denne skulle du ha lagt ut FØR jul. 😉
Gneis’s last blog post..Frokost